"ҚХА жұмысын насихаттаудағы БАҚ рөлі" атты семинар

16 ақпанда "Журналистика" кафедрасының оқытушылары мен студенттері "қазақстандық патриотизм, бірлік және азаматтық бірегейлікті қалыптастырудағы масс-медианың рөлі" атты ғылыми-әдістемелік семинарға қатысты. Оның ұйымдастырушысы біздің ЖОО-ның "Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасы болды. Жүргізген іс-шара кафедра меңгерушісі. ҚХА кафедрасы, тарих ғылымдарының кандидаты Людмила Александровна Гривенная. Кездесу барысында сөз сөйлеушілер ҚХА қызметі мен осы жұмыстың қыр-сыры туралы айтып берді. Семинар қорытындысы бойынша БАҚ өкілдері мен "Журналистика" мамандығының студенттері үшін осы мәселе бойынша бірқатар ұсыныстар жасалды.

17.02.2018