«Жалпы биология» кафедрасында мастер-класс өткізілді

2018 жылдың 16 ақпан күні  «Жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдарының саласындағы ғылым мен білім өзекті мәселері» VI Халықаралық ғылыми тәжірибелік конференция аясында «Жалпы биология» кафедрасында «5В011300 «Биология» мамандығы бойынша студеттерге арналған электрондық кітап әзірлеу» тақырыпқа 2 курсттағы магистрант Жадан К.С. және  кафедраның аға оқытушысы, магистр Корнилова А.А. мастер-класс өткізді.

Мастер-класста М.Қозыбаев атындағы СҚМУ «Жалпы биология» кафедрасының меңгерушісі Вилков В.С., Павлодар мемлекеттік педагогикалық университетінің математика және жаратылыстану факультетінің деканы Жумадилов Б.З., Ф.М. Достоевский атындағы Омбы мемлекеттік университетінің профессоры, биология ғылымдарының докторы Соловьев С.А., Түмен мемлекеттік университетінің аспиранты Болдырев С., П.П. Ершов атындағы Есіл педагогикалық институтының «Биология, География және оларды оқыту әдістемелері» кафедрасының студенттері, магистаранттары мен оқытушылары, М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің студенттері, магистрантары мен оқытушылары.

Мастер-класстыфң негізгі мақсаты- 5В011300 "Биология" мамандығы бойынша  1 курс студуенттерге арналған  көптілділік электрондық кітап әзірлеудің тәжірибемен бөлісу. «Introduction to Biology» пәні бойынша электрондық көптілділік кітабының презентациясы көрсетілді.