Работа в рамках республиканского конкурса стартап-проектов «Startup Bolashak: Менің Арманым» в СКГУ им. М. Козыбаева продолжается

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ базасында Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрлігі «Болашақ» қауымдастығымен бірлесе  ұйымдастырған «Startup Bolashak: Менің арманым» атты  байқауы жалғасуда.

Байқаудың екінші күні қатысушылар үшін өте қызықты өтті. ҚР Білім және ғылым министрлігінің «Өрлеу» БАҰО» АҚ Басқарма Өкілдік бөлімінің басшысы Бахытгүл Қасымова «выбор ниши», «бизнес-модель Канвас» тақырыптарында тренинг өткізді. Қатысушылар тәлімгерлермен бірге жұмыс жасап, жобалардың «Питч-презентациясын» жасауды үйренді. Олардың ішіндегі ең қызықтысы байқаудың 1\4 кезеңіне өту үшін таңдалады.