Республикалық он-лайн дәрістері

2012 жылдың 29 қазан-2 қараша аралығында өткен республикалық он-лайн дәрістерге университеттің оқытушылары, қызметекерлері, кафедра меңгерушілері, декандар мен университет басшылары қатысты. Нақты уақытта дәрісті Әл-Фараби атындағы ҚҰУ ппрофессорлары, ғылым докторлары мен қызметкерлері оқыды. Дәрістер тақырыптары әртүрлі: жоғары білімнің негізгі мәселелері, корпоративтік мәдениет, оқытудың интерактивтік әдістері, халықаралық білім беру бағдарламалары. Біздің педагогтер үшін бұл дәрістер жұмыс орындарынан шықпай өз біліктіліктерін арттыруға, тәжірибе жинауға мүмкіндік береді.

05.11.2012