«Startup Bolashak: Менің арманым» байқауының үш күндік жұмысы қорытындыланды

«Startup Bolashak:Менің арманым» байқаудың үш күндік жұмыс қорытындысы бойынша Солтүстік Қазақстан облысынан  1\4 кезеңіне 38 жоба іріктелді. Бизнес-жобалардың авторлары осы жылдың мамыр айында елордасы Астана қаласында  өтетін байқаудың республикалық кезеңіне қатысады.

«Startup Bolashak: Менің Арманым» республикалық байқауы жастар кәсіпкерлігін дамытуға қуатты серпін берді. Жобалардың авторлары М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың ғылыми зерттеулердің нәтижелерін коммерциялау кеңсесімен жұмыстарын жалғастыратын болады. Аталмыш байқау базасында Coworking орталығын және бизнес-инкубатор идеяларын іске қосу жоспарланып отыр.