Орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша оқушылардың пән олимпиадасы

2018 жылдың 23 ақпанында «Орыс тілі және әдебиеті» кафедрасы орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша пәндік олимпиада қорытындысын шығарды. Олимпиаданың мақсаты - филология пәндеріне қызығушылық танытқан дарынды студенттерді қолдау, гуманитарлық білімді насихаттау, «Орыс тілі мен әдебиеті - 2018» мамандығы бойынша талапкерлер тобын қалыптастыру. Олимпиада сырттай және күндізгі форматта өтті. Барлығы 95 қатысушы болды. Бірінші рет  қатысып отырған сырттай қатысушы үшін  ұсынылған тақырыптар бойынша эссе (250-300 сөз) өтініммен бірге жіберуі керек. Екінші айналымда орыс тіліндегі жазбаша тапсырмалар ұсынылды, үшінші айналымда- әдебиет бойынша  ауызша жауап. Конкурстың қорытындысы бойынша жеңімпаздар қалалық және облыстық мектептердің  орыс және қазақ тілдерінде оқитын 10 және 11-сынып оқушылары болды.

Қазақ тілінде білім беретін мектептердің  10 сынып оқушылары арасында  1орын-Шериева Камилла (Әбу Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған гимназия-интернаты), 2 орын - Құрманова Камила (Әбу Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған гимназия-интернаты), 2 орын - Мұсина Мадина (Саумалкөл орта мектебі), 3 орын - Мадьярова Дильнас (Бiлiм Инновациялық  Лицейі), 3 орын - Бисембина Аян (Новоишимская қазақ мектебі) иеленді.

Қазақ тілінде білім беретін мектептердің  11-сынып оқушылары арасында 1орын-Қамкенова Еркегүл (Абу Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған гимназия-интернаты) 2 орын – Тажин Мағжан (қалалық классикалық гимназиясы), 3 орын- Шакимова Жасмин (№4 Булаев орта мектебі) 3 орын – Жұматаев Айберген (Тауғаш орта мектебі), 3 орын – Омарова Жұлдыз (Назарбаев Зияткерлік мектебі (НЗМ) иеленді.

Орыс тілінде білім беретін мектептердің 10-сынып оқушылары арасында 1 орын-Тонкоштан Кристина (ЛОРД), 2 орын - Безносова Елизавета (Бірінші гимназия), Попова Елизавета, 3 орын – Антропова Елизавета, Тупицына Татьяна, Бессонова Лолита (№27 орта мектеп) иеленді.

Орыс тілінде білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында 1 орын – Габбасова Ильмира (№7 ОМ), 2 орын – Богданова Виолетта (БЭСТ), Башенова Карина (Ильинка орта мектебі), 3 орын - Понамарева Марина (Якорь орта мектебі), Шульц Юлия (Бескөл орта мектеп-гимназиясы), Павлов Дмитрий (№8 ОМ) иеленді.

ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

27.02.2018