"Кәсіби құзыреттілікті қалыптастыру бәсекеге қабілетті түлектің дайындық шарты ретінде" семинар

Орыс тілі және әдебиет кафедрасы мектеп олимпиада аясында мұғалімдерге арналған «Кәсіби қамсыздандырудың мектептегі бәсекеге қабілетті түлекті оқыту туралы шарттары» атты семинар өткізді.

Осы семинарға қала мен облыстың 30 мұғалімі қатысты. Семинар мұғалімдер үшін теория-методистикалық талқылау өзекті сұрақтар филологиясы ретінде  және ППС «Орыс тілі мен әдебиет»кафедрасының және қала мен облыстың тәжірибелі мұғалімдер қатысуымен өткізіледі.

Семинар ішінде элективтік курстың қызметкерлерімен талқылау өткізіледі, ППС кафедрасы істеген. Семинардың қатысушылары қала мен облыстың мұғалімдері болды:

• С.Г.Гуденко атындағы Дубровинская орта мектебі
  • Лобанов орта мектебі,мектеп-лицей “Парасат Петерфельдік" орта мектебі
  • Фурманов орта мектебі
  • Якорьск ортп мектебі
  • Амангелді орта мектебі
  • Асанов орта мектебі
  • Большемалышенская орта мектебі
  • Абу Досмухамбетов атындағы облыстық мамандандырылған гимназия-интернаты
  • ЛОРД
  • Корнеев орта мектебі,гимназия №1 Мамлют мектебі
  • Пеньков орта мектебі