Орыс мектебіндегі қазақ тілі пәні бойынша олимпиада

Қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен  2018 жылғы 23 ақпан күні орыс мектебіндегі қазақ тілі пәні бойынша олимпиада 10 – сынып,  11 – сынып  оқушылары арасында өтті. Олимпиадаға қаланың орыс мектебінде оқитын қазақ балалары мен өзге ұлт өкілдері қатысты.   Олимпиада екі турмен өтті. Барлығы 59 оқушы қатысты.

10 – сынып  бойынша олимпиаданың нәтижелері:

Орыс мектебінде оқитын өзге ұлт өкілдері арасында:

I орын – Аскерова Сакина (мұғалімі – Каракучукова Ботагөз Баянбайқызы, «М.Айтқожин атындағы №1 орта мектеп» КММ); II орынЕрежепова Алина (мұғалімі – Баелова Дина Нәбиқызы, «Бірінші гимназия» КММ); Белкина Алина (мұғалімі – Даниярова Қайыржамал Сыздыққызы, «№10 ОМ» КММ)  III орынГазизулин Расул (мұғалімі – Макенова Әлия Мұқанмәдиқызы, БЕСТ гимназиясы); Акчурина Алина (мұғалімі – Калимова Әсия Ғалымжанқызы БЕСТ гимназиясы); Сибатрова Елена (мұғалімі – Әбілев Мейрам Болатұлы, «Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей» КММ).

Орыс мектебінде оқитын ұлты қазақ балалары арасында:

I орын – Алпысбай Әйгерім (мұғалімі – Исқожина Әсия Ақылжанқызы, («№ 4 орта мектеп» КММ);  II орынКощегулова Анар (мұғалімі – Можганова Нурикамал Тілектесовна, М.Жұмабаев атындағы ПГК жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицей);  III орынМакенова Әйгерім (мұғалімі – Макенова Әлия Мұқанмәдиқызы, БЕСТ гимназиясы); Абишева Арайлым (мұғалімі – Тәттібаева Айнаш Боранбаевна, «№26 орта мектеп» КММ).

11 –  сынып бойынша олимпиаданың нәтижелері:

Орыс мектебінде оқитын өзге ұлт өкілдері арасында:

I орынДавыдов Багдан  (мұғалімі – Төлегенова  Айгүл Сұрағанқызы, № 1 қалалық жалпы білім беретін  лицей );  II орынКоростинская Ульяна  (мұғалімі – Байсейтова Зәуреш Шаяхметовна, М. Айтхожин атындағы .№ 1 орта мектеп ); Халитова Карина (мұғалімі – Байсейтова Зәуреш Шаяхметовна, М. Айтхожин атындағы .№ 1 орта мектеп );  III орынЮгатова Маргарита (мұғалімі – Баженова Арайлым Науқанқызы, «БЭСТ» гимназиясы); Святкина Александра (мұғалімі –Каскеева Әсемгүл Сейпиқызы, «БЭСТ» гимназиясы); Тимченко Артем  (мұғалімі – Мусина Камшат Мажитовна, «Дарын» мектеп лицейі);

Орыс мектебінде оқитын ұлты қазақ балалары арасында:

I орынЖалтурова Алина  (мұғалімі – Каскеева Әсемгүл Сейпиқызы,, «БЭСТ» гимназиясы ); Закария Гюзель (мұғалімі – Баджанова Гүлнәр Сейіт-Қазықызы, № 10 орта мектеп );  II орынЖолдаспаева Лейла (мұғалімі –  Можганова Нурикамал Тілектесқызы, Ж. Жұмабаев  атындағы ПГК жанындағы лйцей);  III орынБалгарина Сабрина  (мұғалімі – Р.Е. Рамазанова, № 5  мектеп); Әлімжанов Олжас (мұғалімі – Мусина Камшат Мажитовна, «Дарын» мектеп лицейі); Балкеева Сауда  (мұғалімі –  Можганова Нурикамал Тілектесқызы, Ж. Жұмабаев  атындағы ПГК жанындағы лицей);