«Тан Шолпанның жаңа жұлдыздары»

"Таң шолпан" атты IX облыстық вокалдық конкурсқа қатысқан Солтүстік Қазақстанның аспанында жарқын, талантты орындаушылардың жаңа шоқжұлдызы жағылды. Сайыскерлер арасында #СҚМУ студенттері болды. Солтүстік Қазақстан облысының мектептері мен колледждерінің түлектері. Қазылар алқасының құрамына кафедра түлегі, облыстық "Таң шолпан" конкурсының лауреаты (2008ж.) "Өнер колледжі кешені-мамандандырылған "музыкалық-эстетикалық бейіндегі дарынды балаларға арналған мектеп-интернат" КМҚК директоры В. Ф. Габидуллина, вокал класы бойынша жетекші педагог Т. К. Мореева, "Мәдениет саласының үздігі" белгісінің иегері; педагогика  ғылымдарының магистрі, #Музыкалық пәндер" кафедрасының аға оқытушысы Ж.А.Мухатаева, қазылар алқасының төрайымы дәстүрлі түрде байқаудың ұйымдастырушысы, п.ғ. к., доцент, МАНПО корреспондент-мүшесі, "Музыкалық пәндер" кафедрасының меңгерушісі Г. А. Колесникова болды. Өз таңдауында көптеген көрермендер мен қазылар алқасының мүшелері бірауыздан: "Көрермендер көзайымы сыйлығы" және "Таң шолпан" IX облыстық вокалдық орындаушылық байқауының Гран-Приін/ Бас жүлдесін #"Музыкалық білім" кафедрасының студенті #Сейтахметов Ахмет жеңіп алды! Құттықтаймыз!

01.03.2018
Кафедра МД