«Мен алғыс айтамын» акциясы

Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті Тіл және әдебиет институтының   қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен  2018 жылдың 27  ақпанында  Алғыс айту  күніне арналған «Мен алғыс айтамын» акциясы өткізілді.  Акцияға 50 адам қатысты. Олар: Петропавл қаласының тұрғындары, мемлекеттік қызметкерлер, ПОҚ, М.Қозыбаев ат. СҚМУ студенттері.

Мақсаты: құрмет тұтатын адамға өз ризашылығын, жылы лебіздерін еркін түрде  хат арқылы жеткізу.

Осы акцияның қорытындысы келесідей:

1. ата-анаға - 60%
  2. елбасыға - 18%
  3. ұстаздарға, басшылыққа  - 13%
  4. қауымға - 6%
  5. достарына - 3% алғыс білдірілді.
  6.

Ммлекеттік қызметкерлер