№1 өнер мектебінің оқытушыларына арналған дөңгелек үстел

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың "Музыкалық пәндер" кафедрасы мен  Петропавл қ. №1 өнер мектебімен тығызқарым-қатынас байланыстырады. Мектеп  оқытушыларының қатарында біздің кафедраның түлектері аз емес. Мектеп оқытушылары "Музыкалық пәндер" кафедрасында өткізілетін ғылыми-әдістемелік семинарлар мен конференциялардың тұрақты қатысушылары болып табылады. Ынтымақ тастық шеңберінде және Петропавл қ. №1 өнер мектебінің оқытушылары үшін әдістемелік көмек көрсету мақсатында п. ғ. м., оқытушы Т. В. Жукова "Қосымшабілім беру педагогтардың мансапты қөсуі "тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.

Кафедра МД