Қазақстандағы діни экстремизм және терроризм

2018 жылдың 2 наурыз күні Халықаралық терроризмге қарсы күрес жасау күні аясында «Жалпы биология» кафедрасында «Діни экстремизм және терроризм» шара өткізілді.

Шараны өткізуге жауапты «Биология» кафедрасының оқытушысы Ақмағамбет Ш.Б. Шарада 1-3 курс студенттері қатысты.

Шарада Қазақстан Республикасының ішкі қауіпсіздік ағымдағы жағдайы туралы, халықаралық террористикалық топтасуылардың Қазақстан республикасында тиым салынған терроризм және экстремизмге қарсы күрес жасау қамтамасыздандыру бойында студенттер баядамаларды жасады.

Жасөспірімдерге қандай да бір заңсыз түзілістерге қатысу үшін әртүрлі тәсілдермен әрекет жасайтын әртүрлі араластырушылар әсер етпеуі үшін қажетті шараларды түсіндіру өте маңызды болды. Әр баяндама презентациямен көрсетілді.

Шара қорытындысы бойынша Б(o) -16 тобының студенті Евгений Романенконің баяндамасы ең үздік деп танылды. Жеңімпаздар мен қатысушылар дипломдармен және жүлделермен марапатталады.