Өңірдің бірқатар ірі ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерінің басшылары мен өкілдерінің ауыл шаруашылығы мамандықтары түлектерімен кездесуі

2018 жылдың 14 наурыз күні М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да "Ауыл шаруашылығы" кафедрасында өңірдің бірқатар ірі ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерінің басшылары мен өкілдерінің: "Атамекен-Агро" АҚ, "Полтавское" ЖШС, "Арқалық" ШҚ, "Август" ЖШС, СҚО ауыл шаруашылығы басқармасы, "ЭКОРОСТ" ЖШС ауыл шаруашылығы мамандықтарының түлектерімен кездесуі өтті. Кездесудің негізгі мақсаты - түлектерді жұмыспен қамту.

Өз сөздерінде қонақтар ауыл шаруашылығы саласының жас мамандарына қызығушылық танытып, бос жұмыс орындарын ұсынды, тұрғын үй берумен жұмысқа қабылдау шарттары түсіндірілді. "Арқалық" ШҚ басшысы Барлыбаев Н.С. қызығушылық танытқан түлектерге шаруашылық базасында бірнеше бағыттар бойынша ғылыми зерттеулерді жалғастыруға ұсыныс енгізді, "Ауыл шаруашылығы" кафедрасының базасында студенттердің оқуын қаржыландыруға дайын екендігін көрсетті.

СҚО ауыл шаруашылығы басқармасының өкілі  Макеев А. П. облыстың АӨК үшін қажетті бос орындар тізімін жариялады.

"Атамекен – Агро" АҚ HR-менеджері Столярова Т. Л. өз сөзінде "Атамекен-Агро" АҚ кәсіпорындарында жұмысқа орналасқан кафедра түлектерінің жоғары кәсіби деңгейін атап өтіп, компания еңбек ақы мен тұруды қамтамасыз ете отырып, студенттерді өндірістік тәжірибеге қабылдауға дайын.

Студенттер диалогқа белсенді қатысып, келіп түскен ұсыныстарға қызығушылық танытып, өндірісте жұмыс істеуге дайын екендіктерін білдірді.

Кездесу барысында Өсімдік шаруашылығы және мал шаруашылығы саласындағы ғылыми зерттеулер кафедрасының ПОҚ осы шаруашылықтардың өндірістік жағдайында өткізу туралы келісімге қол жеткізілді.

14.03.2018