"Ауыл шаруашылығы" кафедрасы студенттерінің "Солтүстік Орал мемлекеттік аграрлық университеті"ФМБОУВО-да орыс тілінен жоғары оқу орындары арасындағы студенттік олимпиадаға қатысуы

2018 жылдың 16 наурыз күні "Солтүстік Орал мемлекеттік аграрлық университеті" ФГБОУФ шетел студенттері арасындағы орыс тілі бойынша жоғары оқу орындары арасындағы Олимпиаданың қорытындысы шығарылды. Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінен М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да халықаралық академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша білім алып жатқан студенттер қатысты:

• Темирбекова Айдын (ЛРЛ-15)
  • Серебренников Георгий (ЛРЛ-16)
  • Темірбай Тимур (ЛРЛ-17)
  • Нуркенова Айдана
  • Кехян Кэтрин
  • Середа Наталья (А-16)

Студент Темірбекова А. 3 орынға ие болды!!! Бұл жеңіс бізге қымбат, өйткені, Айдын ЖОМ мемлекеттік тілде бітірді.

Барлық қатысушыларды құттықтаймыз!Біздің студенттер біздің жоғары оқу орнымыздың абыройын асқақтататынына қуаныштымыз! Сіздерге сәттілік, жаңа жеңістер күтеміз!!!

17.03.2018