Біздің студенттер "Ғылым мен шаруашылықтың өзекті мәселелері: жаңа сын-қатерлер мен шешімдер" атты LI Халықаралық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысты

2018 жылдың 15 наурыз күні «Солтүстік Орал мемлекеттік аграрлық университеті» ФГБОУФ механика-технологиялық институтының базасында «ғылым мен шаруашылықтың өзекті мәселелері: жаңа сын-қатерлер мен шешімдер» LII Халықаралық студенттік ғылыми-тәжіриблік конференциясы өтті. Конференция жұмысына Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің студенттері қатысты. М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да қазіргі уақытта сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша білім алатын студенттер:

• Темирбекова Айдын ("ағаш кесуден кейін орманды қалпына келтіру үшін топырақ жақсартқыш тұқымдарды қолдану")
  • Серебренников Георгий (баяндама тақырыбы - "Ағаш дайындау кезінде пайдалану тиімділігін арттыру").

Конференция қорытындысы бойынша Студент Г. Серебренниковтың баяндамасы дипломмен марапатталды (1 орын). Студенттерге сертификаттар берілді.

Сөзге келгенде 2018 жылдың 13 наурыз күні Темірбекова Айдын және Серебренников Георгий орыс тілінен жоғары оқу орындары арасындағы олимпиадаға қатысты. Оларға сәттілік пен жеңіс тілейміз!!

17.03.2018