Әдемі әйелдерге арналған құттықтау

Жыл сайын М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да салтанатты жағдайда 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне арналған мерекелік концерт өтеді. Осы жыл да ерекше болды. М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ректоры Серік Өмірбаев нәзік жандыларды мерекелерімен құттықтады. "Академик Манаш Қозыбаев" медалімен педагогика магистрі, "Музыкалық пәндер" кафедрасының аға оқытушысы М. Т. Құспанова марапатталды. Магистр, «Музыкалық пәндер»кафедрасының аға оқытушысы Ж.Ж.Құлжанова Құрмет грамотасымен марапатталды. СҚМУ-дың әртүрлі бөлімшелерінде жұмыс істейтін ер адамдар залдағы барлық қатысушыларға мерекелік көңіл-күй мен махаббат сыйлады. ҚР Ұлттық ұланы Әскери институтының бастығы, полковник С. Әбселемов әйелдер қауымын құттықтады. Әскери институт оркестрінің солисті, "Музыкалық пәндер" кафедрасының түлегі Сабыр Бүкіровтен музыкалық сыйлық тарту етілді. Отбасылық әулетті жалғастыра отырып, Ұлы, Бүкіров Тамерлан осы жылы "Музыкалық білім"мамандығы бойынша біздің ЖОО-мыздыбітіреді. Облыстық филармония әртістері де құттықтаулар айтты. Филармонияның солистері:- В. Габидуллина, С. Логвиненко біздің ЖОО-дың "Музыкалық пәндер" кафедрасының түлектері екенін, ерекше атап кеткіміз келіп отыр.

19.03.2018
Кафедра МД