Студенттерге ризашылығымызбен

Өзінің 80 жылдық тарихы бар М. Қозыбаев атындағы СҚМУ 50 мыңнан астам адам үшін жоғары кәсіби білім мектебі болды. Ауқымды кәсіптік бағдар беру жұмысының арқасында жыл сайын біздің ЖОО студенттер контингенті артып келеді. Ректор С.М.Өмірбаевтың басшылығымен "Музыкалық пәндер" кафедрасының студенттері облыстың барлық аудандары мен қала мектептерінде концерттік бағдарламалармен шықты. Сіздергеге үлкен рахмет-Азарова О., Есенгазина А., Садаев А., Букиров Т., Сейтахметов А., Ахмет С., Балтабаева С., Жоламанова Н., Жаксылыкқызы А., Абдуалиева А., Кадырбай І., Өмірзах Н., Жетеева Д., Кругов Д. –жоғары азаматтық ұстаным, жауапкершілік сезімі, ЖОО-ның дамуы мен беделі үшін осы жұмыстың маңыздылығын түсінгендеріңіз үшін. Сіздерге денсаулық, шығармашылық идеяларды кәсіби іске асыру, барлық өмірлік бастамаларға сәттілік тілейміз!

Кафедра МД