«Ауыл шаруашылығы» кафедрасында Наурыз мейрамы

20 наурыз күні «Ауыл шаруашылығы» кафедрасында Наурыз мейрамын атап өтті. Мерекелік шара «қаражорға» биін флешмобпен басталды. Барлық танымал би қозғалысы жиналған қауымды қуатпен және позитивпен қуаттады. Бишілерге университет декандары, оқытушылары мен қызметкерлері қосылды. Іс - шара қалыңдық үшін қасиетті дәстүр - беташармен жалғасты. Беташар- қалыңдықтың үйлену тойында бетін ашу. Бұл өте әдемі және жұмбақ рәсім. Қалыңдық күйеу жігіттің үлкен туысына құрмет көрсетіп, басын еңкейтіп тұр. Тамада - ақын, Жыр - өлеңде қалыңдықтың барлық әдемі жақтарын мақтайды. Салтанатты рәсімнен кейін барлық қатысушылар ашық дастарханға шақырылды, шара көңілді ойындармен аяқталды: арқан тарту, тоғыз құмалақ.

Ректор Серік Өмірбаев бастаған Комиссия мерекелік аймақтың безендірілуін, ашық дастархан мен шығармашылық нөмірлерін бағалады.

Наурыз мейрамы құтты болсын!!!