«Сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру және тәрбиелеу» тақырыбында презентациялар сайысы

27.03.2018 «Ауыл шаруашылығы» кафедрасы «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы Білім және тәрбие» тақырыбында презентациялар сайысын өткізді. Конкурсқа «Ауыл шаруашылығы» кафедрасының «Агрономия» және «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» мамандықтарының студенттері белсенді қатысты.

Байқаудың қазылар алқасы болды:

• ОТЖ жөніндегі деканның орынбасары Джемалединова Инна Михайловна
  • «Нұр Отан» партиясы «Болашақ» филиалы төрағасының бірінші орынбасары Зель Александр Викторович
  • «Ауыл шаруашылығы» кафедрасының оқытушысы Муканова Фариза Қайырғалиқызы.

«Нұр Отан» партиясы «Болашақ» филиалы төрағасының бірінші орынбасары А. В. Зель құттықтау сөзбен сөз сөйледі.

Қазылар алқасы мүшелеріне орын бөлу қиын болды,себебі әрбір қатысушы «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру және тәрбиелеу» түсінігінде өз көзқарасын білдірді. Нәтижесінде келесі студенттер дипломдармен және Құрмет грамоталарымен марапатталды:

• 3 дәрежелі дипломмен Байканова Камила және Черникова Галина (ТППЖ-16 тобы) марапатталды.
  • 2 дәрежелі дипломмен Шаймерден Алия (а-16 к тобы) марапатталды.
  • 1 дәрежелі дипломмен Жанбырбай Аяулым және Арыс Ақерке (А-17 к тобы) марапатталды.

Байқауға қатысқаны үшін грамоталармен марапатталды:

Амелина Вероника (а-15 тобы )және Абил Нурсая (ТППЖ-16 тобы).

Қорытынды сөз деканның ОТЖ жөніндегі деканның орынбасары И. М. Джемалединоваға берілді. Барлық қатысушыларға алғыс айтып, жалпы фото жасалды.

27.03.2018