"Орфей мен Қорқыт мұралары-2018"

# М. Қозыбаев атындағы СҚМУ # "Музыкалық пәндер" кафедрасында"Орфей мен Қорқыт мұралары-2018" аспаптық орындаушылық жетістіктерінің III көрмесі өтті. Дәстүрлі түрде байқау екі жас тобында өтті: домбыра, фортепиано, гитара, баян, аккордеон, скрипка, үрмелі аспаптар. Байқауға қатысушылар жеке орындауында да, ансамбльде де өздерінің орындаушылық шеберлігін көрсетуге мүмкіндік алды. Байқауға қала және облыстың музыка мектептері мен өнер мектептерінің оқушылары, "Музыкалық пәндер"кафедрасының студенттері қатысты. Қазылар алқасының құрамында - қазылар алқасының төрағасы-Ресей ЖАК п.ғ. к., ҒТК бойынша декан орынбасары Добровольская Л.В., п.ғ.к., МАНПОкорреспондент- мүшесі, доцент Колесникова Г.А., облыстық филармонияныңхалық аспаптар оркестрінің жетекшісі Зелепухин С. П., пед.магистрі, облыстық филармонияның жеке дауыста ән салушысы Асылбаева С.З., С. Шаймерденов атындағы қалалық классикалық гимназияның музыкалық студиясының жетекшісі Құлышова Г. К., аға оқытушы Хлыстун В. Г., аға оқытушы Балабанова И. Е., оқытушы С. М. Коваленко қатысты. Ұрпақтар сабақтастығы туралы айтпауға болмайды, себебі біздің байқауымызға қатысушылардың оқытушылары – #"М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың «Музыкалық пәндер» кафедрасының түлектері.

29.03.2018
Кафедра МД