"Мәңгілік Ел" құндылықтары» атты лекторий жалғасуда

"Мәңгілік Ел" ұлттық идеясы негізінде патриоттық тәрбие беру және азаматтық сәйкестікті нығайту мақсатында "Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасы, білім ордамыздың студенттеріне арналған дәрістік курс  өткізуде. Бүгінгі Дәрісте  "Қазақстанның бейбітшілікті қолдау бастамалары және жаһандық қауіпсіздік" тақырыбы қозғалып отыр. Дәрістер мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдерінде жүргізіледі.

Дәрістің мерзімі қыркүйек пен мамыр аралығын қамтиды. Жалпы дәрістік курс студенттерді "Мәңгілік Ел" идеясының барлық құндылылықтарымен ақпараттандыруды көздеген.

Қазақстанның бейбітшілік саясат жүргізуі, басқа алыс жақын елдермен халықаралық қатынастардың орнануына себепкер болып отыр. Осындай ішкі саясаттың арқасында  еліміздің экономикасы  нығайып, өркендеп өсуіне еш күмәнім жоқ. Сондықтан да  Қазақстанның бейбітшілікті қолдау бастамалары және жаһандық қауіпсіздікке бейжай қарамайтыны көңіл қуантады.

Дәрістік курстар оқу ордамыздың қабырғасында тұрақты түрде өткізіліп тұрады. Жастар арасында "Мәңгілік Ел" ұлттық идеясын насихаттау жұмыстары алдағы уақытта да жалғасын таппақ.

05.04.2018