Конференция

ҚР Білім және ғылым министрлігі, Ғылым комитеті, А. Байтұрсынұлы атындағы Тіл білімі институты, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті мен Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетінің ұйымдастыруымен 2018 жылдың 15 мамырында сағат: 10.00 Ғылым ордасының концерт залында ҚР-сының еңбек сіңірген қайраткері, ҚР Білім беру ісінің құрметті қызметкері, Қазақстан Педагогикалық ғылымдар академиясының құрметті академигі, филология ғылымдарының докторы, профессор Нұржамал Оралбайқызы Оралбайдың 90 жасқа толуына арналған "Қазақ тіл білімі: жаңа ғылыми бағыттар және оқытудың заманауи әдістері" атты халықаралық ғылыми-әдістемелік конференция өтеді.

Информационное письмо.

Департамент науки