ПФ-тағы ашық ғылыми-әдістемелік алаң

Үшінші жыл педагогикалық факультет базасында "Педагогикалық серіктестік білім беру сапасын арттыру факторы ретінде"атты ашық ғылыми-әдістемелік алаң өткізіледі. Нәтижеге бағытталған білім берудің жаңа моделіне көшуге байланысты болып жатқан өзгерістер барлық оқу процесін жетілдіруге, оның ішінде оқытудың бастауыш кезеңінде оқушылардың оқу жетістіктерін бағалауды ұйымдастырудың жаңа тәсілдерін іздестіруге жаңа көзқарасты талап етеді. Бұл және қазіргі білім беру мәселелерінің басқа да аспектілері туралы М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ғылыми-әдістемелік алаңының кезекті жұмысы барысында. 2018 ж. 6 сәуірінде сөз қозғалды.   Алаңды ұйымдастырушылар дәстүрлі түрде Педагогика факультетінің кафедра меңгерушілері ББМДТӘ және МП кафедрасының меңгерушілері: Г. А. Колесникова және Г. С. Квасных болып табылады. Алаңның өзгермейтін қатысушылары кафедралардың әлеуметтік серіктестері:№ 5, 6, 8, 13, 42ОМ музыка және бастауыш сынып мұғалімдері табылады. Осы жылы алаң қалалық іс-шара шеңберінен тыс шықты. Қалалық мектептерден басқа, жұмысқа облыс мектептерінің мұғалімдері қатысты. №8 ЖОБББММ директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Н. М Фоменко, А. Слухаевский атындағы бірінші жалпы білім беретін лицей директорының ТЖ жөніндегі орынбасарыН. Л.Кононов, №5, 8, 42 ОМ музыка пәнінің мұғалімдері: -О. А Сытник, Г.Р.Бикчентаева,Б. Ж.Ахметова, бірінші гимназияның бастауыш сынып мұғалімдері – М. В.Ибрагимова, О. В.Несина, Краснознамен ОМ Н.Ф.Куминова, "Ласточка" бала-бақшасының меңгерушісі С.Ж.Стабаева, ББПӘ, МП, МДОТ мамандықтарының студенттеріқатысты. Алаң жұмысы барысында мұғалімдер жаңартылған бағдарлама бойынша өз тәжірибелерімен бөлісті, барлық тілек білдірушілер "Ашық микрофон" принципі бойынша сұрақтар қойды.

09.04.2018
Кафедра МД