V Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 20 қазандағы №164 Жарлығымен бекітілген 2012 жылдан бастап Қазақстанда 12 сәуірде Ғылым қызметкерлері күнін атап өтеді. Бұл жыл ерекше болды. #М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да "Жастар және ғылым-2018" атты V Халықаралық студенттік ғылыми – тәжірибелік конференциясының жұмысы пленарлық отырыстан басталды. Баяндамалардан басқа, отырыста ғылыми-зерттеу қызметінде көзге түскен студенттер марапатталды. Педагогика факультетінде "Президенттің бағдарламалық мақаласы жолында..."секциясының жұмысы жалғасын тапты. "Музыкалық пәндер" кафедрасының #СҒҚ жетекшілері мен мүшелері секция жұмысына қатысты.

Кафедра МД