Үздікғылыми жұмыс үшін диплом

#М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Ғылым күнін мерекелеуге орай «Жастар мен ғылым - 2018» атты V Халықаралық студенттер ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті. Конференция жұмысы аясында Республикалық ғылыми-зерттеу жұмыстары байқауының жеңімпаздары мен жүлдегерлері Білім және ғылым министрі Е. Сағдиевтің грамоталарымен марапатталды. Жеңімпаздар қатарында  - «Мәдени-тынығу жұмыс» мамандығының 2017 жылғы түлегі Калякина Дарья. Ғылыми жетекшісі - п.ғ.к., ПБХҒА / (Білім беру Халықаралық ғылымдар академиясының корреспондент мүшесі,доцент, #"Музыкалық пәндер" кафедрасының меңгерушісі, Г.А.Колесникованы жұмысының жоғары бағалануымен құттықтаймыз.

Кафедра МД