ХҒПК "ЖАСТАР ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ-2015" АТТЫ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ ӨТТІ

2018 жылдың 12 сәуірінде Педагогика факультеті белсенді түрде "Жастар және ғылым-2018" V Халықаралық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізді.

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың "Педагогика және психология" мамандығының 3-курс  студенті Сапарова Лариса Есенгелдіқызы пленарлық отырыста "Мәңгілік ел "контекстіндегі студент және ғылым" М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың "Педагогика және психология" мамандығының студенті, бүгінде Академиялық ұтқырлық бойынша АлтГПУ, РФ, Барнаул қ.білім алушы 2 курс студенті "Қазақстан мен Ресей мәдениетінің ашықтығы" тақырыбына баяндама жасады.

ПФ