«Мәдениеттер мен тілдер диалогы»: студенттер мен магистранттардың ғылыми жобаларын қорғау

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Ғылым күніндерін өткізу барысында «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасының профессор-оқытушының күшімен филология ғылымының кандидаты, доценті Сабиева Е.В.-ның арқасында Қазақстан Республикасының мәдениетаралық коммуникация мен көптілдікті дамытуға байланысты 2018 жылдың 11 сәуір күні студенттер мен магистрантардың  «Мәдениеттер мен тілдер диалогы» атты ғылыми жобаларды қорғауы өтті.

Ғылыми жобаларды қорғауға қатысқандар:

• «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымының кандидаты, доцент Сабиева Е.В.
  • филология ғылымының докторы, профессор Табакова З.П.
  • доценттер, филология ғылымының кандидатттары Агибаева С.С., Васильева О.В., Леонтьева А.Ю., Оспанова И.В.

Сондай-ақ «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығы бойынша күндізгі және сырттай білім алушы 1, 2 және 4 курс студенттері, магистранттар қатысты.