Докторанттардың шетелдік тағылымдамасы

«Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар»; «Электр энергетикасы»; «Информатика, есептегіш техника және басқару» мамандықтарының PhD докторларын:

• Астапенко Наталья Владимировнаны
  • Калантаевская Наталья Игоревнаны
  • Кашевкин Александр Александровичті
  • Латыпов Сергей Ильдусовичті
  • Савостина Галина Владимировнаны

2018 жылдың 26 наурызынан 7 сәуіріне дейін Омбы мемлекеттік техникалық университетінде шетелдік ғылыми тағылымдамадан сәтті өткендерімен құттықтаймыз.

Тағылымдама барысында докторанттар ОмМТУ ректорымен кездесті, диссертациялық зерттеуде, зертханаларда және университет кітапханасында жұмыс істеді. Әр докторантқа  ғалымдар қатарынан тағылымдама жетекшісі тағайындалды. Осы тағылымдамадан өту докторанттардың ғылыми-зерттеу жұмыстарына үлкен үлес қосты.