"Ауыл шаруашылығы" кафедрасында студенттердің ғылым апталығы өтті

"Ауыл шаруашылығы" кафедрасында 20.04.2018 ж. бастап 10.04.2018 ж. дейін студенттердің Ғылым апталығы өтті. 6 студенттер ғылым декадасы аясында жүргізілді:

• «мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» мамандығы бойынша «қазіргі экологиялық жағдайдағы мал шаруашылығының әсері» тақырыбында дөңгелек үстел;
  • «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» мамандығы бойынша отын альтернативасы" атты дөңгелек үстел;
  • «Агрономия» мамандығы бойынша «егін егуден дәнді дақылдарды жинауға дейінгі тапсырыстарды қалай шешу керек» тақырыбында дөңгелек үстел, сондай-ақ ҒЗЖ бойынша барлық мамандықтағы 1-3 курс студенттерінің қатысуымен іскерлік ойын, ми шабуылы.

Ғылым апталығының қорытындысы бойынша барлық қатысушылар сертификаттармен марапатталды!!!