CҚМУ-да кинокеш өтті

19 сәуір біздің университетімізде алғаш рет «Кинокеш» өткізілді. Оның ұйымдастырушысы М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің Жастар ісі жөніндегі комитеті болды.

Бірнеше сағат бойы 1-ші корпустың акт залы нақты кинозалға айналды: жылы атмосфера, попкорнның хош иісі, көрермендердің күлкісі.

Бірнеше апта бұрын «ВКонтакте» және Instagram әлеуметтік желілеріндегі ЖІК өз топтарында дауыс беруді жариялады. Пайдаланушыларға әртүрлі жанрдағы 10 қазақстандық және шетелдік фильмдерді таңдау мүмкіндігі ұсынылды. Онлайн-сауалнама нәтижелері бойынша ең көп дауыс «Джуманджи. Зов джунглей» атты фильмі жинады. Бұл көрермендерге керемет әсер ететін ерекше компьютерлік ойының тұжырымдамасын экранға шығаратын отбасылық комедиясы. Фильмнің кейіпкерлері өздерінің заңдары мен ережелері бар ойын әлеміне түседі.

Болашақта Жастар ісі жөніндегі комитет бұл іс-шараларды ай сайын өткізуді жоспарлап отыр.