Таныстырым сайысы

2018 жыл – Астанамыздың 20 жылдығы. #М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың  студенттік ректораты "Нұр Отан"партиясының "Болашақ" филиалымен бірлесіп «Астана - бейбітшілік пен келісім қаласы",«Астана - саяси, экономикалық және мәдени орталық" және «Астананың сәулеттік келбеті» номинациялары бойынша презентациялар байқауын өткізді. Байқауға М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің барлық факультеттерінің 22 студенті қатысты. "Музыкалық пәндер" кафедрасы "Мәдени-тынығу жұмысы" мамандығының студенттері Лепшина К., Унукович Л., Хайретдинова И. "Астана – бейбітшілік пен келісім қаласы" номинациясы бойынша байқауға қатысып, Алғыс хатпен және естелік кәдесыймен марапатталды. Құттықтаймыз!

Кафедра МД