Командалық оқыту: Орыс әдебиеті бойынша ашық дәріс

Орыс тілі мен әдебиеті кафедрасында ерекше дәріс өтті. 2 курс студенттері үшін оны бірден екі оқытушы оқыды:

• к.н.ф., кафедра доценті Васильева О.В.
  • ”Орыс тілі және әдебиеті” мамандығының 2 курс магистранты Бучина А.В.

Мұндай командалық дәріс лекторлардың тек бір-бірімен ғана емес студенттерменде өзараәрекеттесуін көрсетуге мүмкіндік берді. Лекторлық команда тағы кафедрадағы ұрпақтар сабақтастығын көрсетті. Негізінде мәселе, кешегі студент, ал қазіргі уақытта екінші оқу жылындағы магистрант Бучина А.В.,өзінің кейінгі кәсіби өсуін «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасында оқытушы жұмысымен байланыстыруды жоспарлап отыр.

Сонымен қатар, дәрісте бір жылдан көп жұмыс жүргізілген магистрлік материалдардың апробациясы  диссертациялар да болды.

Айта кету керек, 2  курс студенттері, сабаққа тікелей қатысушылар, бұл сабақтың мақсаттылығын атап өтті, өйткені олар бір құбылысты өзара толықтыратын екі көзқарас.  Ол дәрісті нысаны жағынан ауқымды және мазмұны жағынан қызықты қылады.