СҚМУ-да «Студенттік көктем»

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінде «Студенттік көктем - 2018» атты жастар фестивалі өтті. Оны Жастар ісі жөніндегі комитет ұйымдастырды. Іс-шара студенттік ұйымның 5 жылдығына және Астананың 20 жылдығына арналды.

Іс-шараның басында - марапаттау рәсімі. Университеттің қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны үшін грамоталар Жастар ісі жөніндегі Комитетінің 8 мүшесіне берілді. Одан кейін көрермендердің назарына әсерлі концерттік бағдарламасы ұсынылды.

Сахнада әнші Мағжан Уатаев, сондай-ақ, «Черный бриллиант» тобы өнер көрсетті. Олар барлықтарымыздың сүйікті хиттарын орындап,  залды жарықтандырды.

Сондай-ақ, бағдарламада «Қазіргі хореография шеберханасы» және «Антуран» университеттік ансамблі өнер көрсетті.

Суық фонтандар мен «Черный бриллиант» тобының орындауында «Мәңгі ел» атты авторлық ән мерекенің тамаша аяқталуы болды.

Осы іс-шараны студенттер, әсіресе, бірінші курс ұзақ уақыт бойы есіне алады. Өйткені бұл біздің СҚМУ қабырғасындағы алғашқы «студенттік көктемі»!

[gakkery:712]