Болашақ вожатыйлар сертификаттары

СҚМУ базасындағы «ДЖЭМ» студенттік педагогикалық отрядының құрамына 1999 жылдан бастап біздің университеттің студенттері, КСК және тағы да басқа қала колледждерінің студенттері де енеді. Жалпы отрядта 60 адам. Биыл олардың 17-сі балалар сауықтыру лагерлерінде жұмыс істеуге құқық беретін сертификаттар алды. Жаз бойы олар балалардың бос уақытын ұйымдастырумен айналысады. Көбі отряд құрамына ЖОО-да оқудың барлық жылдары қатысып, речевка, ойын мен әндерді үйренеді.

2013 жылы осы тату команданың өкілдері Алматы қ. өткен жазғы демалысты ұйымдастырушылардың семинар-практикумына қатысып, Жалпыреспубликалық педагогикалық отряд құрамына енді. Бұл жағдай оларға СҚО бойынша ғана емес, барлық Қазақстан балалар лагерлерінде жұмыс істеуге құқық береді.  «Болашақ мұғалімдер үшін – бұл педагогикалық қызмет пен балалармен қарым-қатынас жасаудың жақсы тәжірибесі», — дейді «ДЖЭМ» СПО жетекшісі, педагогика кафедрасының оқытушысы Оксана Самиева.

12.06.2013