Қабылдау комиссия

М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекттік университеті гранттар бойынша және ақылы негізінде күндізгі және сырттай оқытуға 44 мамандық бойынша студенттерді қабылдайды. 2013 жылы 3 Солтүстік Қазақстан еңбек нарығында сұраныс тудыратын 3 мамандық ашылды. Олар: «Мал шаруашылығы өнімін өндіру технологиясы»,  «Мәдени-бос уақыт жұмысы», «Азық-түлікті өндіру технологиясы».

Құжаттарды СҚМУ қабылдау комиссиясына 20 маусымнан 9 шілдеге дейін тапсыруға болады.

Былтырғы жылдары мектеп бітірушілер мен орта арнаулы оқу орындарын бітірушілерге арналған кешендік тестілеу 17-23 шілде аралығында өтеді.

Абитуринттер үшін ең маңызды кезең – грант алу конкурсы 23-31 шілде аралығында өтеді. Бюджетке түскендердің аты-жөні 10 тамыздан кейін белгілі болады.

Мына мамандықтарға түскісі келетіндерге: «Журналистика», «Дизайн», «Дене шыңықтыру және спорт», «Бастапқы әскери дайындық», «Музыкалық білім» және «Мәдени-бос уақыт жұмысы» 2-7 шілде аралығында шығармашылық емтихан тапсыруға болады.

ЖОО-ға қабылдап алу 10-25 тамыз аралығында өтеді.

Толық ақпаратты М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың қабылдау комиссиясынан алуға болады. Мекен-жайымыз:  Пушкин к., 86 немесе 8 (7152) 49-30-37 тел. арқылы.

12.06.2013