Қаржыгерлер мемлекеттік емтиханды жақсы тапсырды

«Қаржы» мамандығы біздің университеттегі ең көп сұраныс тудыратын мамандықтардың бірі. Биыл осы мамандық бойынша 220 білім алушы шығарылмақ. Осы аптада олар мемлекеттік емтихан тапсырды.

15 жылдан астам емтихан комиссиясын Жомарт Кажрахимов басқарады. Ол студенттердің дайындық деңгейінің өсуін атап өтті. Түлектер банктер, жинақтау жүйесінде, шағын қаржы ұйымдарында, несиелік серіктестіктерде және сақтандыру компанияларда жұмыс таба алады.

Жақын арада оларға дипломдар табыс етіледі. Бұл «Қаржы» мамандығы бойынша 10-шы мерей шығарылуы. Мемлекеттік емтихан тапсығандардың көбі бүгінгі күні жұмыспен қамтамасыз етіліп, болашаққа үлкен сенімділікпен қарайды.

14.06.2013