Студенттерге сый ретінде облыспен танысу

«Серпін» бағдарламасы бойынша оқитын студенттерге арналған, үздік оқып белсенділік танытқан студенттерге сый ретінде жаратылыстану және ауылшарушылық факультетімен әзірленіп және де енгізілген жүйесі нәтижесінде. Осы оқу жылынан бастап, екі сессияның қорытындысы бойынша, біздің облыстың танымдық экскурсиясына жолдама алды. Бірінші жол сапар 26 мамыр күні ұйымдастырылды. Студенттер, сонымен бірге декан Сергей Пашковпен және деканның ғылыми-зерттеу және сапа менеджменті жөнінен орынбасары Бану Доскенова, Солтүстік Қазақстанның табиғи және мәдени жерлерді аралап, Қарасай мен Ағынтай батырлар кесенесі, Көкшетау қаласы, «Көкшетау» Мемлекеттік табиғи ұлттық паркіне саяхатқа барып қайтты.

29.05.2018