ЖАҒФ құттықтайды!

Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын тағайындау жөніндегі комиссия отырысының қорытындысы бойынша факультетіміздің 10 студенті оның иегері болды:
1. Отауова Асем - A-15 тобы;
2. Амелина Вероника - A-15 тобы;
3. Жәнібекова Айман - Г (б) -14қ. тобы;
4. Салихова Карина - X (б) -15 тобы;
5. Жақсылықов Руслан - ТППЖ-15 тобы;
6. Рябкова Ксения - A-15 тобы;
7. Полюс Анастасия - ТППЖ-15 тобы;
8. Васильева Софья - A-15 тобы;
9. Ерғали Данагүл - X (б) -15 тобы;
10. Горт Ксения - ТППЖ-15 тобы.

Стипендия семестрде бір рет студенттерге өте жақсы оқулары мен ғылыми-зерттеу жұмыстардағы ерекше жетістіктері үшін беріледі. Бұл жолы стипендия республикалық пәндік олимпиада жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, халықаралық журналдар мен халықаралық конференцияларда жарияланған ғылыми мақалалардың авторларына берілді. Біздің студенттеріміздің  М.Қозыбаев атындағы СҚМУ  арналған барлық 20 гранттың жартысын жеңіп алғандығын қуанышпен атап өтуге болады. Президенттік стипендияның жаңа жеңімпаздарын құттықтаймыз және оларға жаңа жеңістер тілейміз!