ТжӘИ-дің Түлек-2018 диплом тапсыру рәсімі

2018 жылғы 26 маусымда 1 корпустың акт залында Тіл және әдебиет институтының түлектеріне диплом тапсыру рәсімі өтті.

Мереке басында ғылым және инновация жөніндегі проректор М.А. Ақмарал Ыбраева сөз сөйледі. Ол жиналғандарды осы оқиғамен құттықтап, СҚМУ ректоры С. М. Өмірбаевтың атынан белсенді қатысқаны және үздік оқығаны үшін "Қызыл дипломдар" мен грамоталарды табыстады.

Сонымен қатар кеш барысында кафедра меңгерушілері, түлектердің ата-аналары сөз сөйледі.

ТжӘИ директоры Елена Сабиева өз сөзінде қазіргі төрт курстастардың жоғары үлгерімін атап өтіп, оларды біздің ЖОО магистратурасына түсуге шақырды.

Түлектер, олардың ата-аналары және университет қонақтары үшін мазмұнды бағдарлама дайындады: "Elecro beatz" тобы, "Антурнан" заманауи және халықтық хореография ансамблі, Кирилл Высоцкийдің орындауындағы битбокс және Әділет Садаевтің әндерінің попурриі.

Осы жылы ТжӘИ мамандықтары бойынша күндізгі және сырттай оқу нысанында 250 - ден астам адам оқып шықты, оның ішінде 48-і үздік.

09.07.2018