Ғылым комитеті жыл сайынғы сыйлықтар мен мемлекеттік ғылыми стипендиялар алуға арналған 2018 жылғы конкурстарды жариялайды

Ғылым комитеті жыл сайынғы марапаттар мен мемлекеттік ғылыми стипендияларға 2018 жылғы конкурстарды жариялайды:

- жаратылыстану ғылымдары саласындағы үздік ғылыми зерттеулері үшін Қ.И.Сәтбаев атындағы бір сыйлық;

- гуманитарлық ғылымдар саласындағы үздік ғылыми зерттеулер үшін Ш.Уәлиханов атындағы бір сыйлық;

- педагогика саласындағы үздік ғылыми зерттеулері мен жұмыстары үшін Ы.Алтынсарин атындағы бір сыйлық;

- түркітану саласындағы ерекше жетістігі үшін бір Күлтегін атындағы сыйлық;

- жаратылыстану ғылымдары саласындағы үздік жұмыстары үшін жас ғалымдарға арналған Д.А.Қонаев атындағы бір сыйлық;

- гуманитарлық ғылымдар саласындағы үздік жұмыстары үшін жас ғалымдарға арналған М.Әуезов атындағы бір сыйлық;

- 75 мемлекеттік ғылыми стипендия, оның ішінде 50 дарынды жас ғалымдарға арналған.

Конкурстық құжаттама Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің сайтында орналасқан (http://sc.edu.gov.kz/ru/page/rabota-s-grazhdanami/premii-i-stipendii) "Сыйлықтар мен стипендиялар" бөлімінде, сондай-ақ М.Қозыбаев атындағы СҚМУ сайтында.

Авторлардан немесе олардың сенім білдірілген адамдарынан конкурстарға арналған материалдар "Азаматтарға арналған үкімет "Мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ (бұрынғы ХҚКО) тұрғылықты жері бойынша республикалық баспасөзде хабарландыру жарияланған сәттен бастап 30 күн ішінде (28.09.2018 ж. дейін) қабылданады (мекенжайлары сайтта көрсетілген http://gov4c.kz).

Үміткерлердің құжаттары Ғылым департаментінің Ғылыми зерттеулерді басқару бөліміне 21.09.2018 жылға дейін, 202/4 кабинетке тапсырылады.

Конкурс талаптары

Конкурс ережелері