АҚШ Елшілігінің делегациясының СҚМУ-ға келуінің мақсаты

Білім ордамызға 10 қыркүйек күні АҚШ елшілігі  екі университет арасында ынтымақтастастық жолдарын талқылау мақсатында келген болатын.  Манаш Қозыбаев атындағы СҚМУ - да  АҚШ - тың Қазақстандағы елшілігінің делегациясы Орталық Азиядағы ағылшын тілі бағдарламаларының аймақтық директоры Тимоти Коллинз және Қазақстандағы АҚШ елшілігінің ағылшын тілі бағдарламаларының үйлестірушісі Ольга Патерова мен ағылшын тілінің оқытушысы Аврам Тепфер келді.

СҚМУ басшылығымен кездесу барысында,  Ректор Серік Өмірбаев  бастаған бұл университет үшін білім беру бағдарламаларын бірлесіп жүзеге асырудың болашағы туралы ақпарат алмасып, сонымен қатар кездесуден кейін елшілік делагациясы "Герман-роман филология" кафедрасың аралап көрді.

Ондағы талаптар аймақтағы оқытушылардың біліктілігін жоғарылату әріптестерімен байланысты біріктіру үшін ресурстарды білім мен тәжірибені қалай пайдалану керектігін талқылады. Кездесу соңында екі жақ жемісті ынтымақтастыққа үміт білдірді.