Манаш Қозыбаев атындағы СҚМУ командасы. Петропавл қаласының «Қызылжар-2018» командалары II қалалық ойындарында үстел теннисінен 1 орын алды

2018 жылдың 14-16 қыркүйек аралығында Петропавл қаласындағы «Қызылжар-2018» екінші қалалық спартакиадасы өтті. Оған 7 спорт түрінен СҚМУ командасы қатысты. Үстел теннисі бойынша командамыз («Экономика және бухгалтерлік есеп» кафедрасының оқытушылары А.Н. Терехин,  Д.Т. Есембекова  және әскери кафедрасының оқытушысы Ж.З. Сарсембаев) бірінші орынды иеленді.

Біздің жеңімпаздарды шын жүректен құттықтаймыз! Алдағы уақытта жеңістер мен қоса жұмыстарында табыс, қажымас қайрат тілейміз!