М. Қозыбаев атындағы СҚМУ профессоры Анатолий Томашец: 80 – бұл жай ғана сан!

2018 жылдың 19-шы қыркүйегінде М.Қозыбаев атындағы СҚМУ профессоры, техника ғылымдарының кандидаты Анатолий Томашец өзінің 80-жылдығын атап өтті. Мерейтой салтанатты түрде өтті.

Анатолий Константинович Инженерлік және сандық технологиялар факультетінің  «Автомобильді көлік», яғни бұрыңғы –  «Көлік және машина жасау» кафедрасында жұмыс істейді. Бұл кафедраны ол 1988 жылдан бастап, 20 жыл бойы басқарған. Кандидатты диссертация қорғап, оның қол астында облыс пен республика үшін жүздеген техникалық кадрлар даярланған.

Профессор өзінің азаматтық белсенділігің көрсете отыра, жастарға үлкен үлгі. Ол университеттің Ардагерлел Кеңесінің және «Нұр Отан» партиясының мүшесі. Спортпен белсенді түрде шұғылданады. Анатолий Томашец көптеген дәрежелі марапаттарға ие.

80 – бұл адамға жай ғана сан сияқты, өйткені, ол жас, көңілді, әрі бақытты. Әрқашан да жанынан табылатын сүйікті отбасы мен  жұмысы қасында.

Бұл күні мерейтойшыға әріптестері, достары және жақындары көптеген жылы лебіздерін білдірді. Мерекеде – сыйлықтар, құттықтаулар мен гүлдер  сыйға тартылды.  Анатолий Константиновичтің кезекті күндері де дәл осындай жағымды эмоцияларға толы болсын!