СҚМУ ұжымы «Банк ЦентрКредит» АҚ-ні құттықтайды

Құрметті Руслан Маратұлы
және «Банк ЦентрКредит» ұжымы!

М.Қозыбаев атындағы  Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің ұжымы сіздерді банк құрылуының 30-жылдығымен шын жүректен құттықтайды!

Көптеген жылдар бойы біздің ұжымдарды ынтымақтастық өзара тығыз байланыстырады.

Құрылғаннан бері Банк ЦентрКредит өзінің қаржы-несие жүйесіндегі орнын толығымен игерген, Қазақстанның сенімді қаржы институты ретінде қалыптасты.

Біз сіздердің сенімділіктеріңізді, өзгертілген мән-жайларға икемділікпен қабылданған шешімдеріңіздің жылдамдығын, клиенттермен жұмыс істеудегі қызметкерлеріңіздің сезімталдығы мен жоғары кәсіби деңгейіңізді бағалаймыз.

Біздің ынтымақтастығымыздың нәтижесі банк секторындағы мамандардың жас ұрпағын оқытуда құнды практикалық тәжірибе болды. Банк қызметкерлеріне тағылымдамадан, тәжірибеден өтуге және осы жылдан бастап «Қаржы» мамандығы түлектерінің дипломдары қорғалғанына банк қабырғаларына тікелей ризашылығымызды білдіреміз.

Құрметті Руслан Маратұлы! Сізге және сіздің командаңызға жаңа жобалар, табысты шешімдер, банктік қызметтер нарығындағы позицияларды нығайту, клиенттерге қызмет көрсету сапасын әрі қарай дамыту және біздің аймақтың дамуына жәрдемдесетін бірлескен қарым-қатынастарды нығайтуды тілейміз.