16 ноября 2018 года в СКГУ имени М.Козыбаева состоится Международная научно-практическая конференция «Козыбаевские чтения-2018: Евразийский потенциал и новые возможности развития регионов Казахстана и России в условиях глобальных вызовов».

2018 жылғы 16 қарашада М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да "Қозыбаев оқулары-2018: жаһандық сын-қатерлер жағдайындағы Қазақстан мен Ресей өңірлерін дамытудың Еуразиялық әлеуеті және жаңа мүмкіндіктері"атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтеді.

Информационное письмо.

Департамент науки