«Журналистика» кафедрасында Тілдер апталығына орай «Тіл тағдыры-ел тағдыры» атты жыр кеші өтті

2018 жылдың 28 қыркүйегінде М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Смағұл Сәдуақасов атындағы «Жас қалам» студенттер шығармашылық ұжымы мен олардың жетекшісі Рахмет Күлайханның  ұйымдастырумен  «Тіл тағдыры - ел тағдыры» атты жыр кеші өтті.

Іс-шара Тілдер апталығына орай  ұйымдастырылды. Поэзия кешіне  «Журналистика» кафедрасының оқытушылары  мен 1-4 курс студенттері қатысты. Мерекелік іс-шараға Республикалық «Хабар 24» телеарнасының Солтүстік Қазақстандағы тілшісі Айдарбек Балғабеков арнайы қонақ ретінде шақырылды.

Студенттер өздерінің тілге деген құрметін барынша көрсетуге тырысты. 3 тілде өлең-жырларын оқып,  «Бес жаңалық»  жайдарман  тобы көңілді әзілдерімен  және Айдархан Найманов қазақтың қара домбырасымен күй  тартты.