М.Қозыбаев атындағы СҚМУ машина жасаушылар мерекесін атап өтті

Әлем өнеркәсібінің негізі машина жасау саласы болып табылады және қыркүйектің соңғы жексенбісі елімізде машина жасаушылар күні аталып өтеді. Машина жасаушылардың төл мерекелеріне орай 2018 жылдың 28-ші қыркүйеінде М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың «Көлік және машина жасау» кафедрасы аталмыш мерекеге орай іс-шара өткізді.

Жиналғандарды мерекемен «Көлік және машина жасау» кафедрасының меңгерушісі, техника ғылымдарының кандидаты Виталий Савинкин құттықтап, «Машина жасау» мамандығының студенттеріне сәттілік тіледі.

Іс-шара барысында студенттер арасында сайыстар өткізілді. Олар екі командаға бөлініп, сұрақтарға жауап берді. Кейін шара кішігірім мерекелік концертке ұласты.