Манаш Қозыбаев атындағы СҚМУ педагогикалық еңбек ардагерлеріне арналған мерекелік кеш өткізілді

2018 жылдың 29 қыркүйегінде  Манаш Қозыбаев атындағы СҚМУ интернет-кафесінде педагогикалық еңбек ардагерлеріне арналған  мерекелік кеш өткізді.

Ректор Серік Өмірбаев қонақтарды жылы лебізбен қарсы алды. Ол барлық  жиналған қауымды  Қарттар күнімен құттықтап, көптеген жылдар бойы еңбек еткендері үшін алғысын білдірді.

Жиналған қонақтар үшін  мерекелік дастархан жайылды. Бір дастархан үстінде  ардагер - оқытушылар   бірге жұмыс істеп келе жатқанын еске алып, өздерінің оқу тәжірибесінде қызықты сәттер туралы айтып берді.

Ардагерлер өз университетінде болып қайтуға және өздерінің бақытты жұмыс жылдарын еске түсіруге мүмкіндік туғандарына СҚМУ басшылығына алғыс білдірді.