2018 жылдың 4-ші қазанында біздің университетте осы оқу жылында алғашқы рет «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының ғылыми-әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті. Оның мақсаты – алдағы кезеңге арналған бөлімнің мақсаттары мен міндеттерін талқылау болып табылады.

Іс-шараны «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының меңгерушісі Людмила Гривенная ашып, кафедраның жетістіктері мен былтырғы оқу жылының нәтижелерін айта кетті.   Сондай-ақ, ол жиналғандарды жаңартылған ғылыми-әдістемелік бірлестігімен таныстырды.

Кейін кафедра жұмыстарын жоспарлау талқыға алынды. Әр түрлі тақырыптар бойынша ғылыми-әдістемелік семинарлары мен «Қазіргі заманғы қоғамдағы дін» факультативі жалғасатын болады. Биылғы жылы - «Қазақтану» оқу дәрісі, сондай-ақ онлайн-сайттар форматындағы іс-шаралар жаңартылды. Кафедра ынтымақтастығының географиясы кеңейтілді: ғалымдар шетелдік әріптестердің іс-шараларына қатысады.

Кездесу барысында оқу құралдарын жариялау мәселесі де талқыға алынды. Бұл ретте олар оннан астамын шығаруды жоспарлап отыр.

Кездесу соңында Людмила Гривенная ҒӘБ мүшелерін олардың еңбектері үшін  алғысын білдіріп, оларды тығыз ынтымақтастыққа шақырды.