Университетімізге сабақ оқыту үшін профессор Стефан Дырка келді

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді жаңғырту және ҚР БҒМ бағдарламасы аясында жоғарғы оқу орындарына шетел ғалымдарын тарту бойынша бәсекеге қабілетті кадрларды сапалы даярлауды қамтамасыз ету мақсатында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-ға Корфантего атындағы Жоғарғы Силез университетінің (Польша)  профессоры Стефан Дырка келді.

2018 жылдың 1-27 қазан аралығында Стефан Дырка экономика және құқық тарихы факультетінің студенттері үшін  «Логистика» пәні бойынша сабақ береді, сондай-ақ магистранттар мен докторанттарға консультация жүргізеді.

Маңызды тәжірибе мен прогрессивті біліммен мұғалімдер «Менеджмент және маркетинг», «Логистика менеджменті», «Жобаларды басқару», «Ұйымды басқару», «Адам ресурстарын басқару» тақырыптарында мастер-класстармен толықтырылады.